Жіночність

Допомагаємо собі прокинутися, думати, покращувати пам’ять і піднімати настрій. Нескладна вправа

На даний момент, я маю на увазі після свят , всі ми трохи мляві, пам’ять погана, думається з натяжкою, так як за 10 днів видають свою звичку і ми розслабилися. Повернутися ж у звичний ритм життя не завжди так просто, як здається і як хотілося б. Тому, час від часу можна спробувати прості вправи, які часто мають назву “пальчикова гімнастика”. Вони не тільки допомагають думати, але ще й прокидатися, а також піднімають настрій і здатність запам’ятовувати багато речей. Мені подобається варіант вправи, який ви бачите на зображенні нижче. Воно зовсім нескладний, але в той же час вам доведеться попрацювати. Давайте поговоримо про цю практику і я розповім, як його можна ще більше ускладнити, щоб розвивати свою “думалку”.

Отже, практика передбачає, що ми поперемінно будемо змінювати фігури на руках і за рахунок цього отримуємо хороший ефект. Дані вправи відносяться до розряду певних практик, які прийнято називати “пальчикова гімнастика” або “когнітивна зарядка”. Деякі кажуть, що подібними вправами користувалися такі вчені уми, як Гіппократ і Арістотель, але будемо чесні – нам це перевірити дійсно важко, тому вірити в останній пункт чи ні особиста справа кожного. Але ось що вправа дійсно допомагає думати – це факт. За час практики ми:

  • Прокидаємося, добре робити ще лежачи в ліжку з ранку, поки ви ще не прокинулися – так складно, але спати не захочеться точно
  • Ми дозволяємо собі так думати протягом дня
  • З часом інформація запам’ятовується в рази краще
  • Піднімаємо собі настрій
  • Допомагає вирішувати якісь складні завдання, коли не вистачає концентрації
  • Хороша зарядка для рук

Якщо говорити про недоліки, то природно, що в будь-якій вправі вони є. Тому, важливо при необхідності поговорити з фахівцем про те, яку практику або зарядку ви хочете робити. Про це важливо пам’ятати.

Як робити практику:

Отже, щоб зробити вправу сядьте зручніше і виставте руки перед собою.

  • Однією рукою зробіть колечко, з’єднавши великий і вказівний пальці, а другий виставте вказівний і середній палець
  • Після чого різко поміняйте фігури між руками
  • Ускладнити практику можна двома способами: перший – це зробити між заміною фігур бавовна, а другий варіант під час зміни фігур вимовляти будь-яку скоромовку, яку ви знаєте (наприклад, бобер добрий до бобрят) Це дуже ускладнює вправа, але тим цікавіше

Роблять вправу 1-2 хвилини, або більше за вашим бажанням.